'

Nasz repertuar

Lista wydarzeń

Sprawdź ofertę wydarzeń, wybierz tytuł lub przejdź do strony z kalendarzem

CREED III
Metro Goldwyn Mayer Pictures przedstawia film Creed III, będący debiutem reżyserskim Michaela B. Jordana, który zarazem powraca do roli Adonisa Creeda w trzeciej części cyklu. W filmie grają także Tessa Thompson (cykl Creed, Pomiędzy), Jonathan Majors (Pięciu braci, Kraina Lovecrafta), Wood Harris (cykl Creed, Blade Runner 2049), Florian Munteanu (Creed II, Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni), debiutująca Mila Kent oraz Phylicia Rashad (cykl Creed, Co w duszy gra).
Jordan wyreżyserował film na podstawie scenariusza Keenana Cooglera (Kosmiczny mecz: Nowa era) i Zacha Baylina (King Richard: Zwycięska rodzina), którzy kierowali się pomysłem swoim oraz Ryana Cooglera (Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu). Film wyprodukowali Irwin Winkler, Charles Winkler, William Chartoff, David Winkler, Ryan Coogler, Michael B. Jordan, Elizabeth Raposo, Jonathan Glickman i Sylvester Stallone. Producentami wykonawczymi są Sev Ohanian, Zinzi Coogler, Nicolas Stern i Adam Rosenberg.

Dżem
Burmistrz Miasta Chodzieży oraz Chodzieski Dom Kultury zapraszają na koncert zespołu:

Dżem
w Amfiteatrze
☀ Letnia Scena ChDK zaprasza na piękny początek lata - w rockowo-bluesowych dźwiękach zespołu Dżem!
Przed gwiazdami wieczoru zagra dla Was pARTyzant!
Kiedy?
sobota 24 czerwca 2023 - START 20:00
Otwarcie bram - 19:15
Gdzie?
Amfiteatr Miejski w Chodzieży
Za ile?
Bilety indywidualne: 80zł*
Kup tutaj:
lub stacjonarnie w kasie Kina Noteć w Chodzieży!

Dla zakładów pracy i grup zorganizowanych: 70zł - kontakt tel. 604-442-707

*Przy zakupie biletów internetowych doliczana jest opłata operatora Bilety24.pl

DŻEM - polski zespół grający muzykę z pogranicza rocka i bluesa założony w 1973 roku przez braci Adama i Benona Otrębów oraz Pawła Bergera. Zaliczany do najważniejszych zespołów w historii polskiej muzyki rockowo-bluesowej. Mówi się o nich "polscy Rolling Stonesi"... I faktycznie - coś w tym jest. Choćby ze względu na źródła muzyki, żonglowanie stylami, konsekwencję. Ze względu na staż, pod względem którego coraz mniej mają równych. No i ze względu na skomplikowane, nie wolne od dramatów dzieje.

pARTyzant - to gitarzysta, który do perfekcji opanował trudną, unikatową technikę tappingu oburęcznego. Potrafi grać jednocześnie na dwóch gitarach. Tapping polega na silnym, precyzyjnym wydobywaniu dźwięków z gitary, uderzając lub dociskając struny do gryfu. Jest jedną z najbardziej widowiskowych technik, wymagającą precyzji i kunsztu, solidnego przygotowania muzycznego i doskonałej techniki gry. Do tego stylu gry trzeba mieć naprawdę ścisły, precyzyjny umysł i niesamowicie muzykalną duszę… pARTyzant został zauważony przez grupę DŻEM, z którą współpracował w latach 1991 - 1994. W tym czasie swoim solowym, gitarowym występem otwierał większość koncertów grupy, jak i towarzyszył też muzykom na "cyji", czasem harmonijce, instrumentach perkusyjnych lub gitarze akustycznej, czyli tzw. "pudle". Muzyk gości na następujących płytach DŻEMU: "Autsajder", "Akustycznie", "DŻEM w Spodku - 14 urodziny ","Akustycznie - suplement".

PATRONAT MEDIALNY: TV ASTA

ERO JWP - OLD SCHOOL HIP HOP JAM CHODZIEŻ
ERO JWP - OLD SCHOOL HIP HOP JAM CHODZIEŻ

Burmistrz Miasta Chodzieży oraz Chodzieski Dom Kultury zapraszają na:

MAYOWE HIP HOP CHO-dzież-DASY
OLD SCHOOL HIP HOP JAM CHODZIEŻ

Dzień I - 1 maja

Spędź majówkę w rytmie hip-hopu!
Kontynuacja znanej wszystkim chodzieskiej imprezy hip-hopowej - tym razem na wielkiej scenie!

Specjalnie dla Was wystąpi:

⭐ ERO JWP ⭐

oraz

DJ Shorty82 | Plasta Rhymes | Med Best Crew | SPR & Synowie Rapu & Cytrobit | zawa/mdmv_music | Tafel | DJ MarYo
Imprezę poprowadzą: Coben & Platel

Po koncertach - gramy AFTER DO 2:00!

❗ ZAKUP BILETU NA 2. DZIEŃ (2 maja) MAYOWE HIP HOP CHO-dzież-DAYS UPRAWNIA DO WSTĘPU NA 1. DZIEŃ (1 maja)

❗ Bilety kupione na koncert GRUBSONA w Chodzieży w 2022 roku uprawniają do wstępu na oba dni imprezy.

Kiedy?
poniedziałek 1 maja - START: 17:00

Gdzie?
Amfiteatr Miejski w Chodzieży

Za ile?
Bilety w cenie 10zł - kupisz tutaj:
lub stacjonarnie w kasie Kina Noteć w Chodzieży!
W sprawie zakupu biletów grupowych prosimy o kontakt pod nr tel. 604 442 707.

PATRONAT MEDIALNY: RMF MAXX | TV ASTA | Nasz Tygodnik Chodzieski

GRUBSON - HIP HOP CHO-DAYS FINAL NIGHT
GRUBSON - HIP HOP CHO-DAYS FINAL NIGHT
Burmistrz Miasta Chodzieży oraz Chodzieski Dom Kultury zapraszają na:
 
MAYOWE HIP HOP CHO-dzież-DAYS
HIP HOP CHO-DAYS FINAL NIGHT
 
Spędź majówkę w rytmie hip-hopu!
Specjalnie dla Was wystąpi:
 
⭐ GRUBSON ⭐
oraz
DJ MarYo | Shimmy Master | Szczota | Tak oddaje słowo | Platel | DJ Shorty82

Imprezę poprowadzą: Coben & Platel
Po koncertach - gramy AFTER DO 2:00
❗ ZAKUP BILETU NA 2. DZIEŃ (2 maja) MAYOWE HIP HOP CHO-dzież-DAYS UPRAWNIA DO WSTĘPU NA 1. DZIEŃ (1 maja)
 
❗ Bilety kupione na koncert GRUBSONA w Chodzieży w 2022 roku uprawniają do wstępu na oba dni imprezy.

Kiedy?
wtorek 2 maja - START godz. 17:00
Gdzie?
Amfiteatr Miejski w Chodzieży
 
Bilety - kupisz tutaj:
Lub stacjonarnie w kasie Kina Noteć w Chodzieży!
W sprawie zakupu biletów grupowych prosimy o kontakt pod nr tel. 604 442 707.
 
GRUBSON – polski raper oraz producent muzyczny. Utwory Grubsona trafiają do ludzi w każdym wieku. Otrzymał on Fryderka w kategorii hip-hopowy album. Współpracował z takimi muzykami, jak na przykład: EastWest Rockers, Natural Dread Killaz, Marcelina, O.S.T.R., Te-Tris, Wojtas, Fokus. W 2019 roku Grubson zachwycił wszystkich swoim utworem muzycznym, który nosił tytuł „Na szczycie”. Piosenka zdobyła 100 milionów wyświetleń na popularnej stronie internetowej.

PATRONAT MEDIALNY: RMF MAXX | TV ASTA | Nasz Tygodnik Chodzieski
 

JOHN WICK 4
Ceny idą w górę, więc także stawka za głowę legendarnego zabójcy, Johna Wicka przebiła już sufit. Stając do ostatecznego pojedynku, który może dać mu upragnioną wolność i zasłużoną emeryturę, John wie, że może liczyć tylko na siebie. Dla niego, to nic nowego. To co zmieniło się tym razem, to fakt, że przeciwko sobie ma całą międzynarodową organizację najlepszych płatnych zabójców, a jej nowy szef Markiz de Gramond jest równie wyrafinowany, co bezlitosny. Zanim John stanie z nim oko w oko, będzie musiał odwiedzić kilka kontynentów mierząc się z całą plejadą twardzieli, którzy wiedzą wszystko o zabijaniu. Tuż przed wielkim finałem tej morderczej symfonii, John Wick trafi na trop swojej dalekiej rodziny, której członkowie mogą mieć decydujący wpływ na wynik całej rozgrywki.

ŚWIĘTY
Wiosną 1986 roku skradziono z Katedry Gnieźnieńskiej symbol kultu – wykutą w srebrze figurę Świętego Wojciecha z barokowego relikwiarza. Porucznik milicji, w którego rolę wcielił się Mateusz Kościukiewicz, nawiązuje współpracę z duchownymi - gospodarzami Katedry. Obie strony dążą do odzyskania rzeźby, ale współpraca jest trudna, bo stosunki Kościoła i państwa nigdy dotąd nie były tak napięte. Kradzieży dokonano niecałe dwa lata po śmierci księdza Jerzego Popiełuszki... Czy komuś zależy, aby nie udało się rozwiązać zagadki, a może okoliczności są wyjątkowo trudne?

SZKOŁA MAGICZNYCH ZWIERZĄT
Jesteście gotowi na prawdziwą magię? Zapraszamy do szkoły, której uczniowie zaprzyjaźniają się z zaczarowanymi zwierzętami! Zagadka, przyjaźń i gadający lis już od pierwszego dnia czekają na nową uczennicę Idę. Co wyniknie z tego nietypowego połączenia?
Ida nie może odnaleźć się w nowej klasie. Jej wychowawczyni wie jednak jak sprawić, żeby „ta nowa” poczuła się lepiej w szkolnej ławce. Pomoże w tym nowy przyjaciel Benni oraz… odrobina magii. Ida zaprzyjaźnia się z mówiącym lisem, a kompanem nieśmiałego Benniego staje się leciwa żółwica. Zwierzęta są obdarzone niezwykłymi zdolnościami: mówią ludzkim głosem, wykonują sztuczki i są chętne do zabawy! Tymczasem na szkolnych korytarzach zaczyna dochodzić do tajemniczych kradzieży. Znakiem charakterystycznym ich sprawcy jest duży, żółty uśmiech. Ida, wraz z nowymi kolegami, próbuje ustalić, kim jest złodziej. Bez przyjaciół – także tych zwierzęcych – nie rozwiązałaby zagadki, a ustalenie winnego w pojedynkę byłoby czarną magią! Czy nowa przyjaźń przetrwa tę niełatwą próbę?
„Szkoła magicznych zwierząt” zachwyci wielbicieli czarów i wciągających zagadek. Magiczna opowieść na podstawie książek Margit Auer to idealna filmowa przygoda dla całej rodziny!

TATA
Michał jest kierowcą TIRa i ojcem samotnie wychowującym córkę Miśkę. Długie godziny za kółkiem, samotność i ciągłe życie w drodze to dla niego codzienność. Najważniejsze, żeby dotrzeć z towarem na czas. Kiedy jest w trasie, jego córką opiekuje się ukraińska sąsiadka. Jej wnuczka Lena i Miśka są nierozłączne. Gdy ukraińska niania nagle umiera, Michał zabiera dziewczynki ze sobą. Przydrożne parkingi, życie w trasie, a wreszcie spotkanie z rodziną Lenki w Ukrainie to dla dziewczynek ważna lekcja siostrzeństwa. Dla Michała przymusowa podróż to czas dorastania do bycia tatą. Dzięki niej może w końcu przestanie uciekać przed swoimi demonami i odkryje, co w jego życiu jest tak naprawdę najważniejsze.
Film jest pełnometrażowym debiutem fabularnym, reżyserki.

W GORSECIE
Piękna i charyzmatyczna Sisi po ponad dwóch dekadach ma już serdecznie dość spiętego świata austriackiej monarchii, a reprezentowanie cesarstwa to ostatnia rzecz, na jaką ma ochotę. O wiele bardziej ekscytująca wydaje jej się dekadencja – wyrusza więc w wielką podróż po Europie, aby spotkać się z dawnymi przyjaciółmi (i rozniecić na nowo dawne fascynacje). Jednak dworskie obowiązki wzywają ją z powrotem, a jej próby uczynienia życia bardziej ekscytującym wywołują szok i zgorszenie. Czy Sisi wymyśli sposób na to, by mogła żyć tak, jak naprawdę chce?

WRÓŻKA ZĘBUSZKA
Sympatyczna Violetta szkoli się, żeby zostać Wróżką Zębuszką i móc wręczać dzieciom prezenty w zamian za ich mleczne zęby. Niestety mimo szczerszych chęci wciąż oblewa egzaminy, bo jedyne upominki, które potrafi wyczarować to… fioletowe kwiaty. A przed nią najważniejszy, doroczny sprawdzian. Kiedy i ten kończy się porażką, Violetta podkrada innej wróżce magiczny klejnot teleportacji i z jego pomocą przenika do naszego świata. Wszystko po to, by udowodnić niedowiarkom, że może być świetną Zębuszką. Pech chce jednak, że w trakcie lądowania w ludzkiej rzeczywistości skradziony klejnot ulega uszkodzeniu i Violleta traci możliwość powrotu do domu. Na szczęście poznaje Maxie – nową dziewczynkę w mieście, której życie wciąż uprzykrzają dwaj przyrodni bracia. Wkrótce połączone przyjaźnią i mocą zaklęć, dziewczynka i wróżka, zrobią wszystko, by odnaleźć tajny portal do świata magii i ocalić miejską przyrodę, której grozi zniszczenie.

WYRWA
Niewierność, zagadkowy wypadek i mężczyzna, który na własną rękę podejmuje śledztwo, by odkryć prawdę o tajemniczej śmierci swojej żony. Intrygujący thriller „Wyrwa” to fabularna produkcja CANAL+ ORIGINAL z Tomaszem Kotem, Karoliną Gruszką i Grzegorzem Damięckim, oparta na głośnej książce Wojciecha Chmielarza, autora „Żmijowiska”.
Tajemniczy wypadek samochodowy zmienia całkowicie życie Maćka (Tomasz Kot). W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację do Krakowa. Pomyliła się? A może kłamała? Zrozpaczony mężczyzna wyrusza w podróż, aby rozwiązać zagadkę jej śmierci. Wkrótce trafia na trop niejakiego Wojnara (Grzegorz Damięcki) – aktora, którego podejrzewa o romans ze zmarłą żoną. Od tego momentu pytania zaczynają się mnożyć, a tragedia zmienia się w skomplikowaną zagadkę. Maciej dochodzi do wniosku, że być może w ogóle nie znał kobiety, którą poślubił…

Jeśli chcesz na bieżąco otrzymywać informacje o wydarzeniach, zapisz się do NEWSLETTERA.
Wysyłamy tylko istotne informacje o nowościach, zmianach lub odwołanych wydarzenia.

Kupuj więcej za mniej – sprawdź ofertę KARNETÓW